[fullwidth background_color=”” background_image=”” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_webm=”” video_mp4=”” video_ogv=”” video_preview_image=”” overlay_color=”” overlay_opacity=”0.5″ video_mute=”yes” video_loop=”yes” fade=”no” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding_top=”20px” padding_bottom=”20px” padding_left=”0px” padding_right=”0px” hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” hide_on_mobile=”no” menu_anchor=”” class=”” id=””][title size=”1″ content_align=”center” style_type=”default” sep_color=”” margin_top=”” margin_bottom=”” class=”” id=””]

Regulamin Ligi 2021/2022

[/title][tagline_box backgroundcolor=”” shadow=”no” shadowopacity=”0,1″ border=”1px” bordercolor=”#e5e4e4″ highlightposition=”left” content_alignment=”center” link=”http://themeforest.net/item/avada-responsive-multipurpose-theme/2833226?ref=ThemeFusion” linktarget=”_blank” modal=”” button_size=”large” button_shape=”square” button_type=”flat” buttoncolor=”” button=”” title=”Regulamin LIGI 2021/2022″ description=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”fade” animation_direction=”up” animation_speed=”1″ animation_offset=”” class=”” id=””]

Regulamin Ligi na sezon zimowy 2021/2022

Wstęp.

Liga tenisa ziemnego na sezon zimowy 20121/2022 została zorganizowana przez Centrum Tenisowe GOLD – w skrócie CTG – przy ul. Bogumińskiej 8, dla tenisistów pragnących prawdziwej rywalizacji sportowej na korcie. Liga rozgrywana jest na 3 kortach o nawierzchni sztucznej trawy oraz na 3 kortach ceglastych, oświetlenie naturalne i sztuczne naświetlaczami LED, ogrzewanie promiennikami gazowymi.

Rozgrywki w lidze rozpoczynają się od dnia 2 listopada 2021r. a ich zakończenie planowane jest na dzień 30 kwietnia 2022r. Cena dla uczestników ligi wynosi zł/h. Do rozegrania meczu należy dokonać standardowej rezerwacji kortu na czas 2 godzin – kontakt telefoniczny nr. 661 017 777.

Rozgrywki.

     I LIGA liczy 15 zawodników i będzie rozgrywana w jednej rundzie systemem „każdy z każdym”  o          miejsca od 1 do 15 i zakończy się z dniem 30 kwietnia 2020r.

      Spadki do II LIGI z miejsc 14 i 15, miejsce 13 i 12 gra baraż z zawodnikami II LIGI z miejsca 3 i 4.

      Po zakończeniu rozgrywek ligi powstanie Ranking Generalny LIGI 2019/2020.

      

        II LIGA liczy 15 zawodników i będzie rozgrywana w jednej rundzie systemem „każdy z każdym” o

      miejsca od 1 do 15 i zakończy się z dniem 30 kwietnia 2020r. Awans do I LIGI uzyska zawodnik z miejsca 1 i 2, zawodnik z miejsca 3 i 4 rozegra baraż o awans z zawodnikiem I ligi z miejsca 12 i 13.

      Do rozegrania meczu przystępujemy po ogólnej rozgrzewce i 5 min. rozgrzewce technicznej na korcie.

      Rozgrywamy 2 pełne sety, przy remisie 1/1 w zależności od pozostałego czasu rezerwacji wybieramy

      jeden z wariantów: pełny set, set od 2/2, super tie-break do 10, lub przy obopólnej zgodzie dogranie meczu w innym terminie po dokonanej rezerwacji i dopłacie. Mecz zakończony kreczem, np. 6/3, 1/2 zostaje zapisany do pełnego wyniku rozstrzygającego o zwycięstwie dla przeciwnika 6/3, 6/2.       

      Punktacja: 3 pkt– zwycięstwo 2-0 (również walkower); 2 pkt– zwycięstwo 2-1; 1pkt- przegrana 1-2;  

      0 pkt – przegrana 0-2;

Zwycięzca zobowiązany jest przekazać organizatorowi wynik meczu SMS-em – tel. 661 017 777.

Wszelkie sprawy sporne pojawiające się w trakcie rozgrywek rozstrzyga organizator oraz czuwa nad ich tokiem. Mecze rozgrywane są zgodnie z przepisami PZT i przepisami gry bez sędziego głównego.

W ogólnym bilansie o miejscu w grupie będą decydować w kolejności: Liczba zwycięstw, zdobyte punkty, bezpośredni pojedynek.                                                                                                                                                              

Uwagi końcowe

Każdy z uczestników bierze udział w rozgrywkach ligi na własną odpowiedzialność, uwzględniając odpowiedni stan zdrowia a organizator nie ponosi odpowiedzialności za mogące wystąpić kontuzje i urazy powstałe w wyniku gry. Uczestnicy poniżej 18 roku życia muszą przedstawić pisemną zgodę rodzica lub opiekuna na udział w rozgrywkach Ligi, minimalny wiek 13 lat.

Uczestnicy ligi wyrażają zgodę na udostępnienie danych osobowych na potrzeby organizacji ligi i publikacji na stronie internetowej wraz z zdjęciami do galerii.

Przystąpienie do rozgrywek w lidze jest równoznaczne z zaakceptowaniem i przestrzeganiem zapisów w regulaminie Ligi.

Organizator nie ubezpiecza uczestników Ligi.

Dokumenty uzupełniające.

  1. Tabele wyników dla poszczególnych grup znajdujące się na stronie internetowej.
[/tagline_box][separator style_type=”none” top_margin=”-30″ bottom_margin=”” sep_color=”” border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”” class=”” id=””][blog number_posts=”4″ offset=”” cat_slug=”liga” exclude_cats=”aktualnosci,turnieje” show_title=”yes” title_link=”yes” thumbnail=”yes” excerpt=”yes” excerpt_length=”35″ meta_all=”yes” meta_author=”yes” meta_categories=”yes” meta_comments=”yes” meta_date=”yes” meta_link=”no” meta_tags=”yes” paging=”no” scrolling=”infinite” strip_html=”yes” blog_grid_columns=”2″ blog_grid_column_spacing=”40″ layout=”grid” class=”” id=””][/blog][/fullwidth]