W sobotę 7 kwietnia na zakończenie sezonu zimowego ATŚ 2017/2018 został rozegrany Turniej Masters grupy „BC”(średnio zaawansowana/podstawowa), wieńczący rozgrywki Grand Prix WCT. Punkty do rankingu ogólnego były zbierane przez zawodników przez cały sezon zimowy.

Do rywalizacji w turnieju przystąpiło 10 graczy. Zwycięzcą turnieju Masters został Grzegorz Ługowski, który wygrał wszystkie trzy mecze. W ogólnym rankingu  GP WCT 2017/2018 gr.”BC” zajął on jednak 2 miejsce ustępując jedynie Leszkowi Wróblowi, który w turnieju Masters zajął drugie miejsce, lecz w ogólnym rankingu zgromadził najwięcej punktów i tym samym Leszek Wróbel został Mistrzem GP WCT grupy „BC” 🙂 . Brąz w turnieju dla Marcina Paprotnego co zaowocowało równocześnie trzecim miejscem w klasyfikacji generalnej.

http://www.sportclubrank.pl/sz_tabelka_turniejowa.php?lista=4603

Wszystkim naszym zawodnikom bardzo dziękujemy za częsty udział w turniejach, gratulujemy zwycięzcą i już teraz zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnym cyklu Turniejów ATŚ 2018/2019, który rozpocznie się w październiku.